دامنه

ثبت دامنه ارزان

دامنه های تخفیف دار

Notice: Undefined property: stdClass::$currency in /home/mngrmahdi/public_html/wp-content/plugins/venicehostextras/venicehostextras.php on line 175

Notice: Trying to get property 'suffix' of non-object in /home/mngrmahdi/public_html/wp-content/plugins/venicehostextras/venicehostextras.php on line 175

Notice: Undefined property: stdClass::$pricing in /home/mngrmahdi/public_html/wp-content/plugins/venicehostextras/venicehostextras.php on line 176

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mngrmahdi/public_html/wp-content/plugins/venicehostextras/venicehostextras.php on line 176

نام دامنههزینه ثبتهزینه انتقالهزینه تمدید

ارائه ی پنل مدیریت دامنه

توسط این پنل شما می توانید دامنه خود را از طریق بخش پرتال وب سایت ما اعمال مدیریتی مانند تغییر نیم سرور ها، مدیریت DNS، فوروارد دامنه و… بر روی دامنه خود انجام دهید

تحویل فوری

تمامی دامنه ها پس از پرداخت هزینه برای شما ثبت شده و طی مدت 3 تا 24 ساعت بعد از ثبت DNS فعال و قابل استفاده می شوند این روند کلی همه ی دامنه ها می باشد.

ارائه ی سرویس انتقال و ارسال ایمیل

به کمک این سرویس که کاملا رایگان می باشد می توانید ایمیل هایتان را به ایمیل دیگری فوروارد کنید و با این کار همه آنها را در یک حساب بخوانید و مدیریت کنید

حذف اطلاعات شما از هویز

در صورتی که تمایلی به نمایش اطلاعات شخصی خود مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس و… در بخش هویز دامنه های خود ندارید می توانید این سرویس را به صورت کاملا رایگان درخواست کنید.

قیمت ارزان

به دلیل حجم بالای دامنه های ثبت شده توسط ما قیمت دامنه های ما بسیار پایین تر از سایر شرکت ها بوده و نوسانات لحظه ای ارز هیچ تأثیری بر روی قیمت های ما نخواهد داشت.

ثبت دامنه شما در بهترین شرکت ها

دامنه های بین المللی در شرکت هگزونت که یکی از بهترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه ی ثبت دامنه های بین المللی می باشد ثبت می شوند. همچنین با وجود محدودیت های بسیار از سمت کشور های خارجی این شرکت هیچ گونه محدودیتی برای ثبت دامنه از ایران نداشته و شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به ثبت دامنه نمایید. دامنه های ملی نیز در مرکز ثبت دامنه های ملی IR-NIC ثبت می شوند.

راهنمای انتخاب نام دامنه مناسب

دامین/دامنه نه تنها آدرس تجارت شما در دنيای آنلاین است، بلكه هويت مجازي شما در دنياي اينترنت و همچنين بخشی از پست الكترونيكی (Email) شما نیز خواهد بود. دامین اولین و مهمترین انتخاب جهت ورود شما به جهان مجازی است. نام دامین و پسوندهای مختلف آن گویای نوع فعالیت تجاری و عملکرد شخص/شرکت شما می باشد. چگونه یک نام مناسب برای دامین خود انتخاب کنیم.

کوتاه بودن نام دامين :

دامین های کوتاه به یاد ماندنی هستند و تایپ سریع و کاهش سوء استفاده های احتمالی از مزیت های انتخاب نام کوتاه می باشد. نکته دیگر اینکه نام دامین های کوتاهتر بیشتر مورد توجه موتور های جستجوگر قرار می گیرند و در رتبه گرفتن لینک‎های شما در نتایج جستجوگرها نیز تأثیر گذار است.

مرتبط بودن با فعاليت :

بهتر است دامين شما با نام شرکت يا فعاليت شما مربوط باشد . در اين صورت هم در موتور های جستجو و هم در نگاه اول معرف فعاليت وب سايت شما خواهد بود و با تايپ مستقيم آن به نام شما ختم می شود.

تلفظ دامین :

یک دامین خوب خوش آهنگ است. در ساخت ترکیبات معنی دار به خوش آهنگ بودن نام دامین دقت نمایید. تلفظ راحت هجاهای نام دامین و خوش آهنگی آن در به خاطر سپردن ساده آن نام کمک می نماید.

پسوند دامین مناسب با نوع فعاليت وب سايت :

پسوند دامین از لحاظ نوع سایت و از لحاظ اعتبار دامین حائز اهمیت است . دامین های com. به علت پر طرفدار بودن، از اعتبار بیشتری برخوردار هستند. در کشور های مختلف بعد از پسوند های معروف com. org. net. پسوند کشور شان از جایگاه بالایی برخوردار است. در کشور ما ir. پسوند ملی میباشد که توسط سازمان فیزیک نظری به ثبت می رسد.

ثبت پسوندهای مختلف :

پیشنهاد می کنیم دامین مورد نظر را با پسوند های مختلف نیز ثبت کنید. مثلا اگر دامین با پسوند biz ویا com ثبت می کنید، بهتر است org،ir ویا info را هم ثبت نمایید. در صورتی که اعتبار شما نزد کاربران بالاتر رفت، امکان سوء استفاده از نام شما کاهش می یابد.

نام دامین باید قابل حدس زدن باشد :

قابل حدس بودن نام یک دامین امتیاز ویژه ای خواهد بود، اینکه کاربران از فعالیت مجموعه شما آگاهی داشته باشد و با اندکی شناخت بتواند به سایت شما دسترسی پیدا کند، یک مزیت بزرگ جهت کسب و کار شما می باشد.

انتخاب نام دامین انگلیسی :

اگر قصد دارید که یک وب سایت معتبر داشته باشید، ترجیحا از نام های پر معنی انگلیسی استفاده کنید تا موتورهای جستجو و کاربران به راحتی با سایت شما ارتباط برقرار کنند. همچنین جهت سایت هایی که از چند زبان مختلف پشتیبانی می نمایند و یا عرصه فعالیت سایت ها در سطح بین الملل می باشد، حتما از نام های انگلیسی مرتبط استفاده نمایید.

چرخه حیات دامین

در حالت کلی امکان ثبت و تمدید دامین های بین الملل به مدت 1 تا 10 سال و دامین هایی با پسوند منتهی به IR به مدت 1 تا 5 سال می باشد. پس از اتمام دوره فعال دامین (Active) ، در صورت عدم تمدید، دامین شما منقضی (Expired) میگردد و شما به مدت 45 روز جهت دامین های بین الملل و 30 روز جهت تمدید دامین های منتهی به پسوند ir مهلت خواهید داشت. در صورتیکه در دوره منقضی نیز اقدام به تمدید دامین نشده باشد، دامین وارد دوره 30 روزه بازخرید (Redemption Grace Period) شده و شما می بایست علاوه بر مبلغ تمدید دامین، جریمه دیرکرد آن را نیز بپردازید. در صورت عدم تمدید در این دوره دامین وارد دوره 5 روزه حذف (Pending Deletion) گشته و غیر قابل تمدید می گردد و پس از این دوره دامین آزاد (Available) شده و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.